درباره ما

باعث افتخار ماست که لیمونیوم را انتخاب کردید و امیدواریم بتوانیم تجربه ای ماندگار برای شما رقم بزنیم.

در سال ۹۴ تعدادی از دانشجویان رشته های مختلف پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، تیمی برای پیش برد اهداف آینده نگرانه  تشکیل دادند. طی این سالها قدم های مهمی در راستای این اهداف برداشته شد و برند لیمونیوم یکی از خروجی های این تیم است که در جهت تحول در حیطه گل و گیاهان آپارتمانی شکل گرفت. نام لیمونیوم از گلی به همین نام گرفته شده است. گلهای لیمونیوم یا استاتیس خوشه ای شکل و کاغذی اند و به رنگ های ارغوانی، صورتی، قرمز، آبی، سفید و زرد وجود دارند. گلخانه مجموعه در سال ۹۷ در استان البرز شهرستان چهارباغ به بهره برداری رسید.

تلاش ما در مجموعه لیمونیوم ارائه تجربه خریدی حرفه ای به شما عزیزان است. در همین راستا، بهترین گلها و گیاهان آپارتمانی توسط اعضای تیم ما با دقت انتخاب و تکثیر می شود. شما می توانید از طریق راههای ارتباطی ما اطلاعات لازم را قبل از خرید کسب کنید تا بهترین خرید را با توجه به شرایط فضای مورد نظر خود داشته باشید. همچنین پس از خرید واحد پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما در زمینه نحوه نگه داری از أنواع گلها و گیاهان است.

به زودی ابزارها و تکنولوژی های روز دنیا در راستای نگه داری و مراقبت هرچه بهتر از گیاهان شما در همین مجموعه ارائه خواهد شد که یکی از نقاط تمایز لیمونیوم از سایر مجموعه ها خواهد بود.

بستن
مقایسه